Geen idee waar deze challenge vandaan komt, maar als het een toffe hype is doen we mee he.
10 jaar geleden:
- woonde ik een huurappartement aan de Leuvense Kruidtuin
- werkte ik bij de Vlaamse Scholierenkoepel als communicatie-, vrijwilligers-, administratie- en boekhoudingmedewerker. Ik weet nog steeds niks over boekhouding. De foto werd daar trouwens gemaakt.
- droeg ik mijn bril nog niet constant. Nu is dat wel nodig.
- vond ik mezelf dik en zou ik nu direct tekenen voor dit silhouet.
- kon ik nog kleren van mijn BFF lenen. zie lijntje hierboven.
- Behalve die BFF heb ik nu vooral nauw contact met mensen die ik tien jaar geleden niet eens (goed) kende.
- was er over het huidig liefje nog geen sprake en gaat het dus over iemand anders als je tien jaar terugscrolt op mijn blog en daar begint te lezen. Ik schreef toen opvallend veel minder vaak.
- speelde ik muziek (net als nu) maar ging ik ook 10 keer vaker uit eten, naar de film, naar theater …
- want er was nog geen kleine Felix uiteraard
- …
Waar was jij tien jaar geleden mee bezig?
Fijn om eens terug te blikken! 🙂
Leuke insteek om het op die manier te doen, je inspireert me 🙂
Benieuwd naar jouw schrijfsel!
Een leuke challenge! Ik heb er al veel zien passeren op Instagram… echt grappig met momenten 🙂
Ah grappig, mijn idee om er een blogvariant van te maken, slaat duidelijk aan ☺️ Leuk lijstje!
Amai ja, ik zou ook direct tekenen voor mijn figuur van 10 jaar geleden! Hoewel ik nu blijer ben met mijn lijf dan toen, gek he?
Niet echt gek. Ik heb net hetzelfde. Blijer met mijn lijf dan ooit en ik wil toch direct terug naar dat van 10 jaar geleden 🙂