Papa’s kindje

Standaard

De laatste maanden had papa altijd de voorkeur wanneer het over bedtijd ging. Logisch want de papa kan geen neen zeggen.

Nóg een verhaaltje, een beetje babbelen … Het avondritueel werd zo makkelijk een heel stuk langer.

Maar sinds het mummiegedoe ben ik weer eerste keuze. Felix wil nabijheid en zelfs in de zetel naast zijn bed zitten is niet goed genoeg.

In bed, dat wil hij of worst case aan het voeteneinde zitten. Het is ook wel genieten dus ik klaag niet, maar hoelang herinneren kleuters zich een enge film?

Felix beweert tot hij 39 wordt

10 suggeties bij “Papa’s kindje

  1. wij hebben onze kinderen blijkbaar te vroeg naar een museum over de oorlog genomen en onze oudste had het er toch nog 1 à 2 jaar later af en toe over. We gaan nog af en toe in het aanpalende restaurant eten want daar vinden ze het fantastisch “maar toch niet meer naar dat museum eh” (terwijl ze nu wel vragende partij zijn voor andere musea).

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.